פרופיל
חברה

פרופיל חברה

חברת גורקן יזמות נדל"ן בע"מ
בבעלות המנכ"ל והיזם עתיר הניסיון מוריס גורקן הוקמה בשנת 1993, והיא בעלת מוניטין ביזמות פרויקטים למגורים, מסחר ומשרדים. חברת גורקן פועלת על פי שיטות בנייה מתקדמות בתחום הבנייה ומציבה סטנדרטים חדשים של הישגים עבור לקוחותיה.

בשני העשורים לפעילותה טיפלה החברה בכ- 50 פרויקטים הכוללים כ – 1500 יחידות דיור, וממשיכה להתפתח בכיוונים חדשים וחדשניים כל הזמן. החברה מתמחה ביזמות ניהול ושיווק פרויקטים, יזמות וביצוע של שימור ברחבי תל אביב, ומגוון יזמויות נוספות במרכז הארץ.
בנוסף, חברת גורקן שותפה בחברות נוספות שמתמחות בהתחדשות עירונית, נכסים מניבים, השבחת קרקעות וקבוצות.

חברת גורקן מקפידה על רמת גימור גבוהה ואיכות בלתי מתפשרת בכל פרויקט יזמות בכל סדר גודל, וכמו כן על שירות מקצועי ומתן מענה לאורך כל הדרך. חברת גורקן מעסיקה את מיטב המומחים בתחום כגון: אדריכלים, יועצים משפטיים, יועצי מיסוי ועוד. בנוסף, לחברה חוסן כלכלי גבוה ומערכת קשרים ענפה ורחבה עם שותפים אסטרטגיים ומשקיעים מוכרים בענף, המאפשרים לה לקחת על אחריותה פרויקטים הדורשים השקעה כספית גבוהה. ידע וניסיון מקצועי של שנים בתחום היזמות והנדל"ן, המלווים באמינות ורצינות מאפשרים לחברה לקחת על עצמה פרויקטים בעלי מעוף מגוונים מסוגים שונים, לתכננם ולהובילם ולהביא להשלמתם בזמן הקצר ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף.

מנכ״ל ובעלים

מוריס גורקן המנכ"ל והבעלים של חברת גורקן הינו יזם נדל"ן, בעל ידע וניסיון של מעל 20 שנה ביזמות בנייה והובלת פרויקטים, נשוי +2.
את ניסיונו הרב, מקצועיותו, והכרתו עם תחום הנדל"ן רותם מוריס לכל פרויקט שבו מעורבת החברה.

את חברת גורקן הקים מוריס לפי חזונו שערכי הייסוד בו הם מקצועיות, ידע ואמינות המלווים בתפיסה חדשנית, יצירתיות והובלה לתוצאות.
מעל הכל, אהבתו את התחום מאפשרת למוריס ולחברת גורקן להוביל פרויקטים מגוונים, ולעתים אף מורכבים ומסובכים שמצריכים פתרונות יצירתיים.

הצוות

צוות העובדים המיומן של חברת גורקן יזמות מלווה את מוריס
בכל שלב בהתנהלות הפרויקט, הצוות מורכב מאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים המונים
אדריכל, כלכלן, שמאי, מהנדס, ואנשי שיווק.

שי גורקן

סמנכ״ל חברה

גיא זמיר

פיתוח עסקי

אורי סופר

אדריכל ומהנדס אזרחי

סיוון דהן

מנהלת משרד

רמי גורקן

שיווק

צחי חודניק

שמאי

מירית אברון

פיתוח עסקי

צרו איתנו קשר

מלא פרטים או התקשרו : 03-6473663